×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

به یاری پروردگار و همت پرسنل پرتلاش شرکت ذوب روی بافق واحد پرعیار سازی کانی های کم عیار با استفاده از واسطه سنگین آغاز به کار نمود.

شرکت ذوب روی بافق در راستای دستیابی به بالاترین بهره وری و استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در کشور و همچنین جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی، اقدام به امکان سنجی، طراحی و پیاده سازی واحد پرعیار سازی نمود.

گام ابتدایی این پروژه پس از برآوردها و تحلیل های فنی، تهیه یک دستگاه  واسطه سنگین بود که با پیگیری های بی وقفه واحد بازرگانی شرکت خریداری و به کشور وارد گردید. گام بعدی پروژه، زیرسازی و احداث واحدهای وابسته شامل وحد خردایش، واحد فیلتراسیون، پست برق و ... و سپس نصب دستگاه واسطه سنگین بود که تمامی مراحل توسط پرسنل مجرب و متخصص شرکت طراحی، نصب و پیاده سازی گردید. در گام نهایی نیز نقاله های انتقال خاک نصب و مراحل تست و راه اندازی نهایی با موفقیت انجام پذیرفت. 

با راه اندازی این واحد امکان تبدیل خاک کم عیار اکسیده به کنسنتره پرعیار 30 درصد جهت تولید شمش روی با بالاترین کیفیت و بازدهی ایجاد گردید.

 

اخبار مجتمع

افزایش آمار تولید
افزایش آمار تولید اسیدسولفوریک در سال 92 
ادامه مطلب
آغاز به کار واحد پرعیار ...
به یاری پروردگار و همت پرسنل پرتلاش شرکت ذوب روی بافق واحد ...
ادامه مطلب
دومین نمایشگاه صنعت و ...
افتتاح خط تولید لیچ ...
افتتاح خط تولید لیچ اکسیدی توسط مدیرعامل محترم شرکت مهر ...
ادامه مطلب

***امسال نوبهار شروعش به ماتم است ... زیرا که قلب عالم امکان پر از غم است ... باید که پاس حرمت زهرا نگاه داشت ... سالی که فاطمیه و نوروز توام است***

درباره شرکت ذوب روی بافق

شركت ذوب روي بافق (سهامي خاص) در تاريخ 21/12/1370 تحت شماره 89072 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيد و پس از توليد آزمايشي در نيمه آبان ماه 1378، در تاريخ 24/9/1379 افتتاح گرديد . كارخانه اين شركت به منظور توليد سالانه 30.000 تن شمش روي SHG در 45 كيلومتري محور يزد - بافق با مساحتي بالغ بر 200 هكتار با دانش فني، ماشين‌آلات و نظارت بر نصب از شركت NFC چين خريداري گرديد. اين كارخانه بزرگترين واحد توليدي شمش روي كشور مي‌باشد كه با كنسانتره سولفوره روي تغذيه مي‌شود و با توليد 30.000 تن شمش روي و 50.000 تن اسيد سولفوريك در سال از بزرگترين توليدكنندگان روي ايران است. عمده مواد اوليه مصرفي اين مجموعه، كنسانتره سولفوره روي با عيار 54-52 درصد و رطوبت 11-8 درصد به ميزان 71-65 هزار تن در سال مي‌باشد و به علت مصرف كنسانتره سولفوره در كارخانه ذوب روي بافق در فرآيند توليد، تركيبي از هر دو روش پايرومتالوژي و هيدرومتالوژي وجود دارد. در تاريخ 24 شهريور 1383 شركت توسعه معادن روي ايران بيش از 98 درصد سهام اين شركت را به منظور حل معضلات فني و اقتصادي واحد مذكور و تبديل آن به يك واحد فعال و پربازده اقتصادي خريداري نمود.

راه های تماس با ما

 آدرس دفتر مرکزی:

تهران-خیابان مطهری-خیابان ترکمنستان-ساختمان توسعه-پلاک 15-واحد 5

آدرس كارخانه:

يزد- كيلومتر 40 محور يزد بافق

كد پستي : 8919673184

آدرس ایمیل شرکت  : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس شرکت  : 03516267202
آدرس سایت رسمی شرکت : www.bzsc.ir